Publikacja

ERP Accounting Support

ERP logo

ERP Accounting Support (EAS) to pierwsza firma w Polsce, wykorzystująca technologię B2B i “know-how” z zakresu zarządzania i księgowości, której produkty są skierowane do firm, chcących mieć kontrolę nad swoimi finansami.

EAS jako firma księgowo – rachunkowa zapewnia wszystkie standardowe usługi związane z operacjami rachunkowymi oraz obsługą księgową firm. Klientom proponuje trzy rozbudowane produkty, które są innowacyjne na polskim rynku usług e- księgowości.

Pakiety Tradis, TN+ i Novum skierowane są do trzech różnych grup klientów. Ich celem jest właściwe zarządzanie przepływem finansów w firmie.

    Pakiet Tradis to odpowiednik standardowej usługi biura rachunkowego, które zajmuje się kompleksową obsługą firm z zakresu księgowości. Firmy przekazują swoją księgowość na zewnątrz, zlecając ją firmie     ERP Accounting Support.
    Pakiet Novum to produkt przełomowy w polskiej księgowości. Dzięki zaawansowanej technologii ERP EAS     prowadzi usługi analityczne, które pozwalają na pełną diagnozę     stanu finansowego firmy. Klient otrzymuje doradcę finansowego, który rekomenduje rozwiązania, mające na celu zwiększenie efektywności finansowej przedsiębiorstwa.
    Pakiet TN+ jest hybrydą pakietu Novum i Tradis. Klient wybiera nad którymi sprawami chce sprawować kontrolę, a którymi ma się zajmować EAS. Dzięki temu może obsługiwać kluczowe dla siebie obszary samodzielnie, a resztę zlecić zewnętrznej firmie.

Oprócz powyższych produktów, firma proponuje swoim klientom również prawie 130 usług do wyboru m.in. analizy (finansowe, kosztowe, biznesowe), audyty, szkolenia twarde, controlling, wsparcie procesu zarządzania, doradztwo finansowo – biznesowe, obsługę kadr i płac, wsparcie w zakresie tworzenia procedur i standardów zarządzania.

ERP Accounting Support na polskim rynku działa od 2011 roku. Skupia specjalistów ds. księgowości, którzy doradzają i pomagają klientom w prowadzeniu spraw rachunkowych i finansowych. Analizują ryzyko wystąpienia sytuacji nieprzewidzianych i komplikacji związanych z przepływami finansowymi.

Firma proponuje prowadzenie działań z tzw. “efektywnej kontroli”, która pomaga w diagnozie funkcjonowania przedsiębiorstwa i wskazuje na elementy, mogące zaniżać jego efektywność biznesową.

ERP Accounting Support mimo młodego stażu zyskało uznanie wielu zadowolonych klientów, dzięki sprawnej i rzetelnej obsłudze oraz otwartej postawie na klienta.

Filozofią firmy jest zapewnienie bezpieczeństwa finansowego, wykorzystując narzędzia efektywnej kontroli i monitoring operacji oraz przepływów finansowych.

ERP Accounting to firma tworząca nowy trend księgowości – księgowości informatycznej. Jej produkty skierowane są zarówno do przedsiębiorstw prywatnych i publicznych oraz instytucji państwowych, których priorytetem jest rzetelna kontrola i monitoring własnych finansów.   

www.erpaccounting.com.pl


select-icons-dots

banner boczny EAS

banner_boczny_LT (1)

select-icons-dots
baner_gorny
select-icons-dots


[postlist id=”150″]

Napisano w Bez daty, nast-pop-off

facebook-orange-ico

CERTYFIKAT
PRZEWIŃ DO GÓRY